Samanta

Tel. 8 648 39650

Paslaugos:

¨ Antakių dažymas ir korekcija

¨ Veido srities depiliacija

¨ Mechaninis veido valymas

¨ Cheminis veido valymas

¨ Ultragarsinis veido valymas

¨ Kombinuotas veido valymas

¨ Nugaros valymas

¨ Mikroadatinė mezoterapija

¨ Klasikinis veido masažas

¨ Intensyviai drėkinanti veido procedūra

¨ Sonoforezė

¨ Darsonvalizacija

¨ Krioterapija

¨ Radioliftingas

¨ Kavitacija

¨ Vakuuminis masažas

¨ Liekninantis įvyniojimas

¨

 

Daugiau informacijos

Radio liftingas

Kas yra Radio liftingas?
Radijo dažnio impulsai padeda senų išsitempusių kolageninių skaidulų susitraukimui, kas stimuliuoja ląsteles gaminti naujas, stangrias, jaunas skaidulas atsilaisvinusiųjų vieton. Rezultate mes gauname „patemptą“ odą, „jaunatvišką“ veido ovalą, audinių stangrumą ir elastingumą. Radijo (termo) liftingas išties suteikia atjaunėjimo efektą. Pasikeitimai pastebimi jau po pirmojo seanso: veido ovalas pasitempia, poros susitraukia, dingsta pabrinkimas, išsilygina negilios raukšlelės. Ilgalaikis odos atjaunėjimas vyksta savo resursų stimuliacijos dėka (fibroblastų skaidymasis tam, kad galėtų susidaryti kolageno elastino skaidulos). Kurso trukmė – 4-8 procedūros 2-3 kartus per savaitę.
- Procedūra gali buti taikoma apie akis, veido ir kaklo zonoms, rankoms, sėdmenims, šlaunims siekiant sustangrinti oda, sumažinti riebalinį sluoksnį
- Atnaujinama oda, stiprinimas kolagenas ir elastino sintezė
- Pašalina smulkias raukšles, juodus paakius ir akiu maišelius
- Valoma oda, atliekama lasteliu aktyvacija
- Potrauminis gydymas

DERMAPLANING procedūra

DERMAPLANING, tai nėra naujiena grožio srityje, tačiau Lietuvoje retai susiduriama su šia procedūra.
Dermaplaning yra tarsi odos šveitimas, kurio metu negyvos odos ląstelės yra pašalinamos aštraus, bet plono skalpelio pagalba. Taip pat procedūros metu pašalinami smulkūs veido plaukeliai ir oda lieka švelni ir skaisti. Reguliarus viršutinio odos sluoksnio pašalinimas yra labai svarbu, nes tai apsaugo odą nuo papilkėjusio atspalvio ir sumažina spuogelių riziką.
Pirmi rezultatai matosi iškart po procedūros. Pirmosiomis dienomis oda gali tapti šiek tiek sausesnė nei paprastai, bet tai turėtų praeiti savaitės bėgyje.
Kokie yra viršutinio odos sluoksnio pašalinimo privalumai
- geriau įsigeria odos priežiūros produktai ir, to pasekoje, pasiekia gilesnius lygius;
- iškart po procedūros išgaunamas odos švytėjimas;
- oda įgauna sveiką odos atspalvį, kovojama su pigmentacija;
- tolygiau ir lengviau paskirstomas makiažas.

Veido odos valymas ultragarsu

Ultragarsinio odos valymo metu, metalinio zondo paviršiuje susidaro žemos amplitudės ultragarsinė vibracija, efektyviai skaidanti vandens molekules. Odos šveitimo mentele, švelniai braukiant odos paviršiumi, oda valoma nuo negyvų ląstelių, odos riebalų, bakterijų, kosmetikos likučių ir kitų nešvarumų visiškai nespaudant ir netraumuojant odos. Veido valymo ultragarsu principas – atlikti giluminių odos audinių masažą, tokiu būdu aktyvinant medžiagų apykaitą. Aktyvesnė ir kokybiškesnė medžiagų apykaita garantuoja gausesnį kolageno ir elastino kiekį, dėl kurių oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė – mažėja raukšlės, koreguojama odos spalva, ji įgauna švytėjimą, tampa stangresne. Ultragarsinio veido odos valymo metu oda paruošiama efektyviam su odos priežiūros priemonėmis gaunamų aktyviųjų medžiagų pasisavinimui bei kitoms profesionalioms kosmetologijos procedūroms. Be to, efektyviau vyksta ir odos atsinaujinimo procesai, ji geriau pasisavina naudingas medžiagas, ypač taip reikalingą odai drėgmę, nuo kurios priklauso odos elastingumas.

Lightfusion raudonosios šviesos terapija

Lightfusion raudonosios šviesos terapija – tai tikras odos atjauninimas. Kovodama su senėjimo procesu, LED sistema išskiria šviesą, leidžiančią odai ilgiau atrodyti jaunai. Raudonosios šviesos spinduliai sumažina matomas odos linijas ir raukšleles, natūraliai skatina odos atsinaujinimą ir visiškai jos nepažeidžia. Šviesa veikia papildydama natūralius odos drėgmės resursus, leisdama odai pačiai atsinaujinti, atrodyti putlesnei ir jaunesnei. Stimuliuojami fibroblastai, padidėja kolageno apykaita ir produkcija. Lightfusion fototerapija, tai gryna, siaurabangė, tolygi neterminė 633 nm šviesa, aktyvuojanti odos fotoreceptorius ir stimuliuojanti imunologinę odos funkciją, todėl pagerėjimas po procedūrų ilgalaikis. Ši šviesa moksliškai pagrįsta ir patentuota. Jos sudėtyje nėra kenksmingų UVA, UVB ir infraraudonųjų spindulių. Ji veikia papildydama natūralius odos drėgmės resursus, leisdama odai atrodyti putlesnei ir jaunesnei.