Kas yra PowerBoard?

Pratimai su "PowerBoard 2.1" yra veiksmingi  ir individualūs, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, nesvarbu ar esate profesionalūs sportininkai ar sportuojate nereguliariai.

Optimali ir ilgalaikė treniruočių kursų sėkmė reikalauja nuolatinio "PowerBoard 2.1" naudojimo. Tik tada, kai organizmas ilgą laiką racionaliai stimuliuojamas, kaulai, sąnariai, raiščiai ir raumenys prisitaiko prie padidėjusio krūvio.

Norint užtikrinti kasdieninę mūsų fizinę parengtį, reikia tinkamos treniruoklių įrangos bei truputį pastangų.

Daugiausia dėmesio skiriama veiksmingai vibracinei treniruotei, kuri yra individualiai pritaikoma ir užtikrina norimą rezultatą. Pakanka dešimties minučių sesijos tris kartus per savaitę. Tiek laiko pakanka, kad įprastomis sąlygomis, suformuoti savo svajonių kūną.

Vibracijos plokštės veikimas beveik savaime suprantamas. Su nuotoliniu valdymo pultu  galite pasirinkti iš trijų automatinių programų arba galite savarankiškai kurti savo treniruočių programas.

Yra 20 vibracijos dažnių lygių. Aiškiame ekrane matysite režimą, greitį ir veikimo laiką bei dabartinį kalorijų suvartojimą, apskaičiuotą pagal duomenis, kurie yra pagrįsti vidutinėmis reikšmėmis.

Kad pasiektumėte stabilumą, reikalingą jūsų aktyviam sportavimui, "PowerBoard 2.1" turi guminės kojeles, kurios platformą tvirtai fiksuoja prie pagrindo.

Platus vibracijos plokštės pritaikymo galimybės leidžia Jums pasirinkti individualų treniruočių planą.

Pirmąsias treniruotes rekomenduojama pradėti nuo mažo vibracijos dažnio. Po reguliaraus naudojimo krūvis gali būti padidintas, nes kuo aukštesnis vibracijos dažnis naudojamas  "PowerBoard 2.1", tuo greičiau pasieksite rezultatus.

Tau

Straipsniai & Patarimai

Vienintelio Klaipėdoje neregių salono „Gydančios rankos” savininkas Kazys Kuneika įkvėpti gyvenimo džiaugsmo ne vienam galėtų....