Pagrindinės funkcijos

  1. Šalina toksinus ir valo kraują;
  2. Skatina mikrocirkuliaciją;
  3. Spartina medžiagų apykaitą;
  4. Fizioterapinis poveikis;
  5. Suaktyvina ląstelių veiklą, stiprina imunitetą ir padeda greičiau pasveikti;
  6. Mažina uždegimą, slopina skausmą, stiprina raumenis ir kaulus;
  7. Reguliuoja autonominę nervų sistemą, gerina miego kokybę;
  8. Reguliuoja endokrininės sistemos funkcijas;
  9. Valo meridianus, pašalina kraujo sąstovį;
  10. Koreguoja figūrą bei pasižymi kosmetiniu poveikiu.

Bioenergetinis masažuoklis

tai aukštųjų technologijų prietaisas, sukurtas remiantis kinų tradicinės medicinos teorija apie energetinius kanalus ir vidaus organus. Šis prietaisas apjungia pažangiausius bioinformatikos, energetikos, neurologijos ir kitų sričių pasiekimus.  Jis pasižymi bendru fizioterapijos efektu, panašiu į akupunktūrą, ir tokius masažus kaip guaša ir tuina, prideginimą ir vakuuminę terapiją. Dėl specialaus fizioterapinio poveikio į energetinius kanalus ir biologiškai aktyvius taškus, pasiekiamas greitas energetinių kanalų valymas. Tai gerina energijos Či (Qi) ir kraujo cirkuliaciją, atstato In-Jang (Yin-Yang) balansą vidiniuose organuose ir padidina biologinės energijos lygį organizme. Reguliarus bioenergetinio masažuoklio naudojimas padeda pasiekti bendrą profilaktinį ir sveikatinimo efektą.
Bioenergetinis masažuoklis rekomenduojamas žmonėms, kenčiantiems nuo nemigos, virškinimo sistemos sutrikimų, reumatinių susirgimų, hipertonijos, cukrinio diabeto, išeminių susirgimų, pervargimo, su amžiumi paplitusiais susirgimais.
Pirmiausia rekomenduojama naudoti prietaisą senyvo amžiaus žmonėms ir jaunimui, kurių krūvis yra didesnis.
Trukmė - apie 60 min. Kaina - 35€

Tau

Straipsniai & Patarimai

Vienintelio Klaipėdoje neregių salono „Gydančios rankos” savininkas Kazys Kuneika įkvėpti gyvenimo džiaugsmo ne vienam galėtų....